всі категорії

Профіль компанії

Головна> Про нас > Профіль компанії

Тяньцзінь Сонячне світло Valve Co., Ltd. iрозташовані за адресою Dongli район міста Тяньцзінь. Злиття промисловості та торгівлі в органічне ціле, it це приватне підприємство, що спеціалізується на виробництві та розповсюдженні клапанів середнього та низького тиску, поворотний клапан, зворотний клапан, засувний клапан і запірний клапан тощо. Його продукти відповідають стандартам розвинених країн, як ANSI, API, JIS, BS, DIN крім китайського стандарту. При проектуванні та розробці продуктів використовується CAD, понад 90% високоякісної продукції експортується до країн Америки, Європи, Австралії та Південної Азії.    

Управління якістю як орієнтир розвитку. It створена надійна система управління якістю. Усі високоякісні клапани широко використовуються у таких галузях промисловості, як водопостачання, електрика, металургія, нафтопереробка, хімічна промисловість, харчова промисловість, медицина та архітектура; Її продукція високо оцінена клієнтами. Наші клапани мають користувався хорошим кредитом і чудовою репутацією вдома та за кордоном.

Контроль якості: весь процес лиття, обробка, коаперевірка, складання, тестування Контроль системи управління якістю ISO9001, ретельний контроль якості для встановлення - Сонячне світло - зображення, будувати - Сонячне світло - бренд.

Дизайн і розробка: високоякісна команда дизайнерів компанії, досконалі засоби проектування та розробки, CAD/CAM широко використовуються для забезпечення того, щоб -Сонячне світло - структура продукту більш просунута, більш відмінна продуктивність, зі світом синхроннийізе.

Виробництво та випробування: вся продукція обробляється на верстатах з ЧПК та  прецизійні верстати для забезпечення внутрішньої якості клапана. Перевірка продуктивності клапана приймається a набір обладнання для тестування клапанів, щоб забезпечити ефективність і точність тестування.

Наша бізнес-концепція полягає в тому, щоб шукати користувача" задоволення та надавати користувачам наші якісні продукти.